Інформація про компанію Stickerwall.com.ua
Пн - Пт з 9:00 до 18:00

Перший сертифікований постачальник в Україні

Інтернет-магазин Sticker Wall - це офіційний представник найвідоміших в Європі виробників об'ємних самоклеючих покриттів. Ми пропонуємо купити самоклеючі панелі різного дизайну і кольору, тому кожен зможе вибрати собі матеріал за смаком. Великий асортимент панелей, що імітують різні типи цегли і сорти деревини, представлений в широкій колірній гамі. Вибрати ідеальне рішення, яке поєднується з іншими деталями обробки і меблями, буде дуже просто.

Наша компанія - це перший в Україні сертифікований постачальник 3D самоклеючих панелей. Ми пропонуємо продукцію за приємними цінами, так як працюємо без посередників, безпосередньо з виробниками. На складі компанії в Україні є всі види продукції, представленої в каталозі, і ми готові відправити покупцеві будь-яку кількість товару в день оформлення замовлення.

Швидкий ремонт за малий проміжок часу та по доступній ціні - це можливо з компанією Stickerwall.

Якість продукції і відмінний сервіс, які пропонує інтернет-магазин Стікер Волл, вже оцінили тисячі клієнтів в різних куточках України. Нашими панелями декоровано більше 15 000 приміщень і 6 000 наших покупців стали постійними клієнтами.

 

Наші сертифікати