Пн - Пт з 9:00 до 18:00

Як клеїти 3д панелі?

Як клеїти 3д панелі?
Опублікував: Евгения Опубліковано: 05.03.2021 Переглянуто: 1380 Коментарі: 0

Мрієте про швидкий спосіб ефектною організації інтер'єру житлового приміщення, без зайвого шуму, пилу і сміття? У такому випадку рекомендуємо звернути увагу на самоключі 3Д панелі з об'ємним ефектом. В даному інформаційному блозі будуть розглянуті не тільки особливості сучасного обробного матеріалу і його переваги, але і такі важливі моменти:

 1. Основні розміри і розрахунок витрат на 1 м2.
 2. Як правильно клеїти 3Д панелі на робочі поверхні.

Затребуваність подібних виробів пояснюється їх доступною ціною при бездоганній якості. На вибір споживачеві пропонуються варіанти реалістично імітують такі фактури:

 

                                                                                                                               Цегла                                                                            Мармур

 

                                                                                                                                Бамбук                                                                              Дерево

Приємно радує і варіативність колірних відтінків, що дозволить підібрати оптимальний варіант з урахуванням індивідуальних переваг.

Як розрахувати необхідну кількість самоклеючих 3д панелей?

Перш ніж перейти до розгляду питання, як клеїти 3Д панелі на стіну або стелю, позначимо перелік приміщень, де їх найкраще застосовувати:

 1. Кухня і ванна кімната. Завдяки стійкості до вологи панелі здатні зберігати свої характеристики при контакті з водою. До слова, вони також інертні до розвитку грибка і цвілі.
 2. Спальня і вітальня. За допомогою панелей можна виділяти окремі зони, перетворюючи їх в гарні фокусні площі.
 3. Дитяча кімната. Всі вироби виконані з екологічних матеріалів, до того ж легко миються.

Виробниками об'ємні декоративні панелі випускаються в різноманітних розмірах найбільшою популярністю користуються квадратні варіанти 700 * 700 мм або 700 * 770. При цьому, товщина може варіюватися - 4, 5, 6, 7, 7.5, 8 і 9 мм.

      

Перед тим як наклеїти 3Д панелі на стіну принципово важливо розрахувати необхідну кількість декоративного оздоблення. Вирішити це завдання можна в наступному алгоритмі:

 • Замір загального периметра кімнати в метрах.
 • Віднімання з отриманого значення площі вікон і дверей.
 • Розподіл того, що вийшло на ширину однієї панелі.

Як правильно наклеїти самоклеючі 3д панелі на стіну?

Декоративні панелі з 3Д ефектом виготовляються зі спіненого пропілену, який наділяє вироби м'якістю, еластичністю і міцністю. До переваг оздоблювального матеріалу, який в широкому асортименті представлений на сайті «Sticker Wall» можна віднести:

 1. Стійкість до перепадів температур.
 2. Гарна шумоізоляція і вібропоглинання.
 3. Здатність ефективно маскувати присутні на поверхнях дефекти.


3d панелі для стін як клеїти? Простий монтаж вважається самою основною перевагою виробів. Для цього буде потрібно мінімум підготовки, теоретичних знань, практичних навичок і інструментів. Перш за все вимірявши площу робочої поверхні і визначившись з кількістю матеріалу, очистіть стіну від сміття і пилу. Далі нанесіть розмітку на стіну, що дозволить уникнути утворення зазору. З метою надання необхідної конфігурації, м'яку панель можна обрізати ножицями або канцелярським ножем. Після усунення спеціальної захисної плівки, панелі прикладаються до стіни. Завдяки нанесеному в заводських умовах клейовому шару досягається надійна адгезія до робочої основи і висока швидкість полімеризації. На заключному етапі залишається лише здійснити контрольне притиснення до стіни панелі, особливо в місцях стиків.

Примітно, що при вазі всього лише в 50 гр. декоративні панелі покриті надійним двошаровим клеєм, який витримує як мінімум 20 кг навантаження.

Товари, пов’язані з цим постом

Схожі статтi

Коментарі

Написати коментар