Види 3д панелей: варіанти текстури, матеріалів, орнаментів, візерунків | Sticker Wall
Пн - Пт з 9:00 до 18:00

Види 3д панелей

Види 3д панелей
Опублікував: Евгения Опубліковано: 18.03.2021 Переглянуто: 5729 Коментарі: 0

Сучасний ринок матеріалів призначених для фінішного облицювання інтер'єрних поверхонь вражає своєю різноманітністю. Серед актуальних варіантів саме самоклеючі стіновіпанелі з об'ємним ефектом надають нові перспективи для творчості і самовираження. Високий споживчий попит пояснюється не тільки практичністю виробів, але і їх доведеноїдо досконалості естетикою. За допомогою декоративного облицювання зонують приміщення, облаштовують перегородки, маскують комунікації і дефекти, декорують фасади меблів.Саме використання об'ємних декоративних панелей дає можливість просто і оперативно оформити інтер'єр, надавши йому ноти оригінальності, шарму і витонченості.

Кількість варіантів, пропонованих відомими виробниками, спочатку приємно радують, але потім спантеличує. Не так просто зорієнтуватися в цьому різноманітті додаткуі вибрати оптимальні варіанти 3д панелей.

З яких матеріалів бувають 3d панелі

Українському споживачеві на вибір пропонуються широкий асортимент панелей з об'ємним ефектом відрізняються розмірами, фактурами і матеріалами. В останньому випадкуіснує градація облицювання на наступні види:

 • Гіпсові 3d панелі. Доступні за ціною варіанти приваблюють своєю екологічністю, простотою робіт з реставрації, бюджетної ціною і монтажем, що виключає шви.З мінусів можна виділити високі шанси порушення цілісності.


 • Бамбукові 3д панелі. Виконані з тростини і целюлози, включаючи волокна бамбука вироби абсолютно безпечні для здоров'я людини. До плюсів відносяться легкавага, демократична вартість і презентабельний зовнішній вигляд.


 • 3д панелі з МДФ. Утворені при виробництві орнаменти на панелях 3d з МДФ приваблюють своєю складністю і деталізацією. Саме ж облицювання стійке до перепадівтемператур і контакту з вологою. Слабкою стороною вважається займистість і токсичність при горінні.


 • 3д панелі з дерева. Вироби відносяться до варіантів преміум класу. Безперечні фаворити мають найвищу вартість, яку виправдовує тривалий термінслужби, екологічність і респектабельність.


 • 3д панелі зі скла. Завдяки матеріалу, який проходить процедуру загартовування, готові вироби стають стійкими до зносу і фізичних навантажень. Вартовідзначити простоту в догляді і безпеку облицювання, ціна якої сягає захмарних цифр.


 • 3д панелі зі спіненого поліпропілену. Найбільш універсальне рішення для тих, хто шукає органічне поєднання ціни та якості. Крім тривалого експлуатаційногоресурсу, доповненого зовнішньою естетикою, вироби легко і швидко встановлюються.


Перед тим як купити 3д панель самоклейку, з пенопропілена, дерева, алюмінію, скла або іншогоматеріалу, рекомендуємо ознайомитися з самоклеючими панелями детальніше.

Які бувають самоклеючі 3д панелі для стін: різноманітність текстур і візерунків

Оздоблення в форматі об'ємних декоративних панелей, що мають клейку основу, підкуповує своєю універсальністю. До того ж, варіативність і багатогранність фактур,орнаментів і малюнків, дозволяє ефектно оформити інтер'єр в наступних стилістичних концепціях:

 1. Хай-Тек.
 2. Модерн.
 3. Лофт.
 4. Прованс.
 5. Кантрі и т.д.

Існуючі на даний момент види 3д панелей для стінв «Стікер Волл» допоможуть реалізувати найсміливіші дизайнерські ідеї для:

 • Вітальня. В таких кімнатах прийнято виділяти зону із загального простору. Наприклад, область каміна за допомогою текстур, що імітують натуральнийкамінь або цегла.


 • Кухня. Мабуть, текстура 3д панелей для кухніімітує мармур абобамбук буде завжди виглядати органічно. З огляду на стійкість обробки доперепадів температур і вологості, проблем з експлуатацією та збереженням естетики не буде. Популярним варіантом стане організація кухонного фартуха.


 • Ванна. Перспективною виглядає ідея застосування3D панелей для ванноїу вигляді мармуру або каменю з метою виділення певної поверхні. До слова, самоклеючі варіанти інертні до дії вологи і мінімізує ризик розвитку цвілі.


Визначившись з фактурою, враховуйте також відтінок виробів, благо асортимент варіюється в діапазоні, обмеженому польотом фантазії. Примітно, що 3д панелі з поліпропіленуне мають обмежень на використання навіть в приміщеннях з високими санітарно-гігієнічними вимогами. Наявність варіантів в постільних і заспокійливих тонах, дозволяє грамотнооформити інтер'єр дитячого садка і лікарні.

Переваги використання 3д панелей в інтер'єрі

Купуючи 3d панель візерунок який імітуєдеревину,бамбук або ту ж цеглу, ви ефектно вирішуєте проблему наскучливогоо стилю. Регулярно зростаючий попит на декоративну фінішну обробку інтер'єру за допомогою самоклеючих об'ємних панелей, пояснюєтьсяперевагами виробів:

 1. Простий монтаж, не вимагає залучення фахівців.
 2. Легка вага, але в той же час стійкість до деформацій.
 3. Здатність зберігати товарний вигляд тривалий час в умовах контакту з вологою і УФ-променями.
 4. Гарна адгезія до робочих поверхонь.
 5. Ремонтопридатність.
 6. Відчутна шумо- і теплоізоляція.
 7. Відсутність необхідності в спеціальному догляді.


Товари, пов’язані з цим постом

Схожі статтi

Коментарі

Написати коментар