Пн - Пт з 9:00 до 18:00

3Д панелі в інтер'єрі

3Д панелі в інтер'єрі
Опублікував: Евгения Опубліковано: 16.03.2021 Переглянуто: 4034 Коментарі: 0

Останнім часом впевнені лідируючі позиції з продажу займають тривимірнісамоклеючі панелі для стін.Сучасний варіант облицювання надає необмежені дизайнерські можливості. Здатність створювати фактуру будь-якої складності, включаючи варіативність забарвлень обумовлюютьвисокий попит елементів в Україні. Асортиментний ряд відрізняється кольоровою гамою, рельєфом і розмірами дозволяє підібрати оптимальне рішення для створення будь-якогостилю в інтер'єрі.

Завдяки своїм яскраво вираженим універсальним характеристикам, панелі 3dв інтер'єрі дають можливість втілити в життя найкреативніші ідеї.

У яких кімнатах застосовують самоклеючі 3Д панелі

Серед безлічі рішень, найбільш успішно себе проявили декоративні 3д панелів квартирі. Давайте розглянемо топ 5 кімнат, наявність в яких подібної облицювання буде більш ніж доречною:

 1. Кухня. У порівнянні з тією ж фарбою, шпалерами або штукатуркою об'ємніпанелі на кухнюз поліпропілену добре переносять контакт з миючими речовинами. До того ж вони мають здатність зберігати презентабельність в умовах нагрівання.
 2.                     


 3. Коридор. Стіни в прихожих схильні до інтенсивних навантажень, а самоклеючі об'ємні панелі легко відновлюються після деформацій.
 4.                     

 5. Ванна кімната. 3D панелі для ванноїмають клейове підставу, яке забезпечує міцну і довговічну фіксацію до стін, навіть під впливом вологи. Примітно, що в таких випадках виключається ризик появи грибка і цвілі.
 6.       
 7. Вітальня. Великий вибір фактур дозволяє організувати як всю площу кімнати, так і виділити окремі її зони.

 8. Спальна кімната. Декоративні можливості також не обмежені, особливо в контексті декорування ліжка або частини стіни навпроти.


За рахунок екологічності і відповідно безпеки дизайн інтер'єру 3д панелями активно застосовується навіть в приміщеннях з високими санітарно-гігієнічними вимогами. Стильнетривимірне облицювання можна зустріти в медичних установах, готелях, ресторанах і барах.

Ідеї ​​дизайну в квартирі за допомогою самоклеючих3д панелей

Декоративні 3d панелі в будівництві і дизайні інтер'єру є модним трендом. Облицювання привносить в кімнату додатковий обсяг і формує привабливі візуальніефекти за рахунок гри світла на фактурній поверхні. Наприклад, оживити приміщення ванної кімнати, зробивши його яскравим і цікавим можна за допомогою рельєфних зображенькаменю. Більш універсальними характеристиками володіють покриття під цеглу, що підтверджують фото кімнати з 3д панелями, виконаними в коридорах і кухнях. В даному випадкукреативно реалізується стильне поєднання строгості і мінімалізму.


Створити цікаві візуальні ефекти в вітальні можна за допомогою ажурних композицій, привносить в простір сучасну естетику. А ось стримати помпезність елементи класичногостилю здатні вироби, що імітують бамбук. Шанувальники природної естетики по достоїнству оцінять оригінальне облицювання під дерево, що демонструє самобутні природні риси.

Прийнявши рішення купити об'ємні 3д панелі на самоклейках в «Стікер Волл» можна оформити житловий простір в таких актуальнихстилях, як:

 • Прованс.
 • Кантрі.
 • Модерн.
 • Лофт.
 • Хай-Тек.

Самоклеючі 3д панелі плюси використання в ремонті

Кімната з 3д панелями фото дизайну якої наочним чином демонструє всю чуттєвість стилю і елегантність декору.

Крім доведеної до досконалості естетики об'ємні панелі мають безліч гідних характеристик:

 1. Екологічність.
 2. Тривалий експлуатаційний ресурс.
 3. Стійкість до вологи і перепадів температур.
 4. Хороша звуко- і шумоізоляція.
 5. Сумісність з будь-якими варіантами декору.

Вироби дозволяють не тільки створювати незвичайні інтер'єри, але і маскувати присутні на стінах, стелях або перегородках дефекти.Оздоблювальний матеріалнадзвичайно простий в монтажі, що дає можливість оперативно виконати косметичний ремонт самостійно. Що ж стосується недоліків, то єдиним мінусом вважається достатокфактур і відтінків, через що виникають труднощі з вибором.

Cамоклеючі 3д панелі для стін відео

Товари, пов’язані з цим постом

Схожі статтi

Коментарі

Написати коментар