Пн - Пт з 9:00 до 18:00

3Д панелі в інтер'єрі ванної

3Д панелі в інтер'єрі ванної
Опублікував: Евгения Опубліковано: 26.03.2021 Переглянуто: 646 Коментарі: 0

Здійснюючи ремонт ванної самоклеючими панелями 3d можна швидко і дешево кардинально змінити інтер'єр. Декоративні прямокутні плитки оснащені клейовою поверхньою, завдякичому монтаж виконується легко. До того ж, поєднуючи тривимірний декор з елементами підсвічування, можна домогтися отримання незвичайної геометрії простору.

До слова, 3д панелі для ванної бувают фактурними, мають рельєфну поверхню, що дає можливість візуально збільшити простір. Іншим різновидом вважаються вироби з рівною поверхнею, що формують об'ємнийефект за рахунок композиції нанесених малюнків.

Сьогодні існує можливість купити самоклеючі 3д панелі з величезним декоративним потенціалом, різноманітним рельєфом і кольоровою гамою. Подібне достаток декору дозволяє організувати інтер'єрвідповідно до індивідуальних переваг.

Різноманітність самоклеючих 3d панелей для дизайну ванної кімнати

В рамках основної теми «ванна панелями 3д фото», хотілося б приділити особливу увагу варіантам оформлення, які сьогодні знаходяться в тренді. Дизайнери рекомендуютьоблаштовувати простір «дозовано». Немає необхідності декорувати все стіни. Набагато ефектніше виглядатиме оздоблення однієї поверхні або певної ділянки для створенняфокусної зони. З огляду на специфіку кімнати, в її інтер'єрі будуть доречно виглядати фактурні плитки, з реалістичною імітацією таких матеріалів, як:

   


Вироби, які мають рельєф у вигляді хвиль, сот або абстрактних обрисів сприяють зоровому розширенню простору. З недоліків такого рішення слід відзначити складністьдогляду за нерівною поверхнею. У цьому контексті привертає обробка ванної 3д панелями з гладкою поверхнею. Об'ємний ефект формується шляхом фотодруку. Відносно колірноїгами, то тут вибір обумовлений особистими уподобаннями.

Оформлення ванної кімнати самоклеючими 3д панелями самостійно

Своїх конкурентів тривимірний декор з клейовою основою перевершує не тільки більш доступною ціною і гідним якістю, але і простотою установки. Процес може освоїти кожен,причому без сторонньої допомоги. Переконатися в справедливості цих слів покликана представлена ​​нижче покрокова інструкція монтажу 3d панелей у ванній:

 1. Очистіть робочу поверхню від забруднень і сміттєвих частинок.
 2. З метою досягнення кращого зчеплення, при слабкості підстави можна використовувати ґрунтовку глибокого проникнення.
 3. Після висихання стіни нанесіть на неї розмітки відповідно до габаритів декоративної плити.
 4. При необхідності, враховуючи м'яку структуру матеріалу, можна завжди підігнати розміри і надати необхідну конфігурацію.
 5. Видаліть з заднього боку декору захисну плівку.
 6. Піднесіть клейкою стороною вироби до стіни і міцно зафіксуйте її до поверхні.
 7. Щоб домогтися монолітності композиції, наступну панель слід фіксувати внахлест або методом стик в стик.


Переваги використання 3д панелей в інтер'єрі ванної

Стінові панелі для ванною 3д, фото яких представлені в статті, здатні повністю виправдати очікування українських споживачів. В контексті очевидних переваг властивихданого різновиду декору, як еталон будуть взяті колекції моделей, представлені на сайті «Стікер Волл»:

 • Інертність до перепадів температур.
 • Легка вага.
 • Стійкість до вологи і відсутність ймовірності появи цвілі.
 • Бюджетна вартість.
 • Тривалий термін служби за рахунок багатошарової конструкції, в якій провідна роль відводиться поліпропілену і ПВХ плівці.
 • Простота в догляді.
 • Збереження товарного вигляду навіть при митті миючими засобами, що містять агресивні хімічні реагенти.


До слова, об'ємний декор на клейовій основі відноситься до категорії екологічних оздоблювальних матеріалів. Подібна властивість пояснює можливість застосуванняв приміщеннях, де відповідність санітарно-гігієнічним вимогам вважається пріоритетом.

Товари, пов’язані з цим постом

Схожі статтi

Коментарі

Написати коментар