Пн - Пт з 9:00 до 18:00

3Д панелі в інтер'єрі кухні

3Д панелі в інтер'єрі кухні
Опублікував: Евгения Опубліковано: 23.03.2021 Переглянуто: 3246 Коментарі: 0

Сучасні на клейкою основі 3д панелі на кухню,фото яких розміщені в інформаційному блозі, чітко демонструють актуальність облицювального матеріалу. По факту це інноваційний дизайн, покликаний надати стилю кімнатиоригінальність і індивідуальність. Самоклеючі панелі з об'ємним ефектом часто не тільки інтегруються в стилістичну концепцію, а й самі стають основою інтер'єру. Універсальні властивості виробів дозволяють застосовуватиїх для декору шафок, кухонного фартуха або цілої стіни.

В каталозі інтернет-магазину «Stickerwall» подібний оздоблювальний матеріал представлений багатством і різноманітністю фактур,так само як і колірних відтінків. Широкий спектр можливих рішень дає можливість облаштувати простір в повній гармонії з індивідуальними смаками.

Різноманітність самоклеючих 3d панелей для дизайну кухні

Декоративні 3d панелі для стін в інтер'єрі кухні можуть виступатив якості самодостатньої прикраси або перебувати в дизайнерському тандемі з іншими матеріалами. Такий підхід покликаний створювати унікальні композиції. Ефектно виглядаютьпоєднання об'ємного облицювання з поліпропілену з декоративною штукатуркою. Модною альтернативою, класичного оформлення стіни стане декор розсувних дверей або облаштуванняробочої зони над стільницею.

Споживачеві надається можливість вибирати серед різноманіття фактур, реалістично імітують:

      

Перераховані варіанти по достоїнству оцінять справжні естети. Формуються тривимірні облицюванні візуальні ефекти, привносять свіжість в простір приміщення,роблячи його уособленням сучасної естетики. Презентабельність кімнаті надає поєднання декоративного покриття з фокусним освітленням. Ефектні результати виходять наконтрасті. Наприклад, фартух, прикрашений облицюванням білого кольору у вигляді цегляної кладки, дозволить активно застосовувати в дизайні насичені темні відтінки.

Оформлення кухні самоклеючими 3д панелями самостійно

Високий попит на стінові 3д панелі для кухні фото прикладів, якихдоступні в інтернеті пояснюється простотою монтажу. З процедурою декорування робочих поверхонь може впоратися будь-яка людина, причому без сторонньої допомоги. Монтажздійснюється в наступній послідовності:

  1. Очищення стіни від пилу.
  2. Нанесення на робочу поверхню розміток.
  3. Видалення з тильного боку виробу захисної плівки.
  4. Фіксація клейової основи облицювання до стіни.

До слова, щоб 3д панелі на кухню створювали ефект відсутності швів на стиках, поклейка проводиться внахлест.


Переваги використання 3д панелей в інтер'єрі кухні


Розглядаючи питання в рамках основної теми блогу «3д панелі на кухні дизайн фото», слід зазначити гідності декору:

  • Екологічність, так як роль основного компонента виконує спінений поліпропілен в тандемі з плівкою ПВХ. Дана якість пояснює відсутність обмежень щодо застосуваннянавіть в закладах громадського харчування.
  • Тривалий експлуатаційний ресурс. Вироби відрізняються стійкістю до агресивних зовнішніх факторів (перепади температур і волога).
  • Здатність відновлюватися після деформації.
  • Привабливий зовнішній вигляд з реалістичною імітацією дорогих фактур.

Товари, пов’язані з цим постом

Схожі статтi

Коментарі

Написати коментар