Пн - Пт з 9:00 до 18:00

3D панелі в інтер'єрі спальні

3D панелі в інтер'єрі спальні
Опублікував: Евгения Опубліковано: 19.03.2021 Переглянуто: 3074 Коментарі: 0

У більшості випадків, з огляду на планування радянських квартир, спальня займає зазвичай невеликий за площею простір. У зв'язку з цим потенціал довільного розміщенняокремих декоративних елементів досить обмежений. У таких випадках на допомогу приходять панелі з об'ємним ефектом. Саме 3d панелі в спальні фото яких представлені вблозі, дають можливість створити стильний і оригінальний інтер'єр навіть в невеликому приміщенні.

Вибір на користь подібного матеріалу для облицювання стін виправданий як економічною доцільністю, так і естетичною складовою. До того ж, різноманіття фактур і колірнихвідтінків допоможуть привнести в кімнату такий бажаний комфорт і заспокійливу атмосферу.

Різноманітність самоклеючих 3d панелей для дизайну спальні

Сучасний дизайн спальні з 3д панелями переважно має на увазі створення декоративної зони, яка виконує роль фокусної монолітної площі в узголів'ї ліжка.Не рідко дизайнери вдаються до створення обмеженої зони за тим же узголів'ям. Подібне рішення дає можливість візуально зробити спальне місце набагато більше.Як ноу-хау випромінює неординарність підходу, можна декорувати стіну протилежну від ліжка.

Використовуючи3д панелів узголів'я ліжка, важливо правильно підібрати малюнок і фактуру покриття. Гідними варіантами вважаються складні орнаменти, а також імітації натуральних матеріалів,наприклад:

      

Відносно відтінків, то ефектний, але в той же час розслабляючий дизайн спальні з 3д панелями над ліжком досягається використанням облицювання в спокійних,не надто збуджуючих тонах. Фаворитами вважаються пастельні відтінки, хоча яскраво контрастні варіанти вважаються сучасною модною тенденцією. Примітно що, правильноорганізувавши освітлення облицювальний матеріал з об'ємним ефектом, можна посилити елегантність і вишуканість кімнати.

Оздоблення спальні самоклеючими 3д панелями своїми руками

Віддаючи перевагу дизайну, в якому розташовуються 3д панелі в спальні за ліжком, створюються умови для ефектної гри з візуальним сприйняттям простору. Облаштуванняможна виконати в будь-яких стилістичних концепціях, будь то лофт, елегантна класика або модерн. При цьому, втілити в життя свої креативні ідеї не важко, аджетри д панелі самоклеючі прості в монтажі і не вимагають застосування спеціальних інструментів. Переконатися ви в цьому можете особисто, ознайомившись з алгоритмом установки:

  1. Підготовка стін шляхом усунення з поверхні сміття і пилу.
  2. Нанесення розмітки, виходячи з розмірів кожної окремої панелі.
  3. Усунення з декоративного покриття захисної плівки.
  4. Фіксація клейкою стороною виробу до стіни з додатковим притисканням по периметру.


Примітно, що панелі у вигляді цегляної кладки можна клеїти, як стик в стик, так і шляхом вирізання окремих цеглинок. М'яка структура облицювання дозволяєлегко задавати їй бажану форму.

Переваги використання 3д панелей в інтер'єрі спальні

Декоративні панелі з багатовимірними просторовими формами, представлені на сайті «StickerWall»,користуються великою популярністю. Це пояснюється сукупністю очевидних переваг облицювання:

  • Широка сфера застосування. З їх допомогою можна облаштовувати як житлові, так і офісні приміщення. З огляду на екологічність основного матеріалу - пенопропілена,3д панелі не мають обмежень по використанню в приміщеннях з високими санітарними вимогами.
  • Тривалий термін служби. Наявність додаткової плівки ПВХ гарантує захист облицювання від вологи і перепадів температур. Після деформації, викликаної надаютьсянавантаженнями, панель швидко відновлює об'єм.


В актив декоративного покриття слід віднести хорошу звукоізоляцію, що викликає захват зовнішню естетику і простоту в догляді.

Товари, пов’язані з цим постом

Схожі статтi

Коментарі

Написати коментар