Пн - Пт з 9:00 до 18:00

3Д панелі в інтер'єрі туалету

3Д панелі в інтер'єрі туалету
Опублікував: Евгения Опубліковано: 24.03.2021 Переглянуто: 3538 Коментарі: 0

Плануєте буквально за пару годин, без особливих зусиль перетворити інтер'єр туалетної кімнати? В такому випадку 3д панелі в туалеті це саме те, що вам необхідно. За допомогоюсучасного облицювання, можна швидко, дешево і легко зробити туалетну кімнату комфортною і гарною. Особливо це властиво стилю Лофт, коли в інтер'єрі домінує цегла, деревоабо камінь.

Самоклеючі 3д панелі у вигляді пластин, що імітують фактуру натуральних матеріалів, мають м'яку структуру. Подібна якість є особливо актуальним при облицюванні стін кімнат обмеженоїплощі. Вони просто гнуться, а при необхідності за допомогою ножиць завжди можна підігнати розміри. До слова, часто 3d панелі в інтер'єрі туалету виконують роль декору,візуально коригуючого нерівності і маскує дефекти стін.

Різноманітність самоклеючих 3d панелей для дизайну туалету

З метою створення унікальної декоративної обробної поверхні використовується облицювальнаплитка на клейовий основі.На вибір споживачу надаються вироби, вражаючі різноманіттям малюнків, фактур, орнаментів. Особливою популярністю і це підтверджують 3д панелі в інтер'єрі туалету фотозапропоновані в блозі, користуються імітації матеріалів:

      

Всі перераховані вище варіанти, однаково органічно будуть виглядати в інтер'єрі, а купити їх можна у нас в інтернет магазиніStickerWall. Причому існує можливість експериментувати з колірною гамою. У пріоритеті як заспокійливі тони, такі контрастна гра з яскравими або протилежними відтінками.

Ремонт в туалеті самоклеючими 3д панелями самостійно

Створити дизайн 3д панелей в туалеті під силу кожному. Для швидкого перетворення кімнати немає необхідності використовувати цемент або штукатурку, включаючиспеціальні інструменти. Досить виділити трохи часу і виконати прості маніпуляції в наступній послідовності:

 1. Очищення стін від бруду і пилу, з видаленням залишків старого декоративного оздоблення (фарба або штукатурка). Такі заходи дозволять забезпечити надійну адгезію.
 2. Обробка робочої поверхні ґрунтовкою або засобом профілактики від цвілі (за бажанням).
 3. Нанесення розмітки.
 4. Видалення захисної плівки з тильного боку плити для звільнення клейової основи.
 5. Щільне притиснення 3d панелі до стіни. Для кращої фіксації, бажано додатково придавити панель по всьому периметру.
 6. Аналогічним чином клеємо решту облицювання, дотримуючись сусідства по типу «внахлест» або стик в стик.


Переваги використання 3д панелей в інтер'єрі туалету


У порівнянні з альтернативними варіантами декору стін, пластини з ефектом тривимірності не вимагають великих фінансових витрат. Крім економічності, в актив універсальногодекору слід віднести:

 • Високий показник екологічності.
 • Тривалий експлуатаційний ресурс.
 • Широка сфера застосування, починаючи від житлових кімнат і закінчуючи приміщеннями з високими санітарно-гігієнічними вимогами.
 • Презентабельний зовнішній вигляд, який зберігається протягом тривалого часу.
 • Стійкість до перепадів температур і контакту з вологою.
 • Хорошая звукоізоляція.
 • Легка вага.
 • Можливість поєднання з іншими видами оздоблювальних матеріалів.

Примітно, що особливу властивість спіненого поліпропілену в тандемі з плівкою ПВХ, практично нівелює ризик появи цвілі і грибкових уражень.

Товари, пов’язані з цим постом

Схожі статтi

Коментарі

Написати коментар